НОВИНИ

Майстер-клас "Специфіка інвазивної/неінвазивної вентиляції легень в домашніх умовах"

Опубліковано 23 серпня 2017 року. Коментарі.

Асоціація анестезіологів України та Українська Асоціація Медицини Сну запрошують Вас на Конгрес Анестезіологів України, який відбудеться 14-16 вересня 2017 року. В рамках конгресу Ви маєте можливість прийняти участь у майстер-класі: «Специфіка неінвазивної/інвазивної вентиляції легень в домашніх умовах».

Вітання з Міжнародним днем сну!

Опубліковано 14 березня 2016 року. Коментарі.

Президент Української асоціації медицини сну Погорецький Юрій Несторович вітає всіх українців з Міжнародним днем сну! Головний сомнолог України бажає Вам та Вашим близьким щастя, радості та здорового, повноцінного сну.

Вітання з Днем 8 березня!

Опубліковано 4 березня 2016 року. Коментарі.

Президент Української асоціації медицини сну Погорецький Юрій Несторович вітає всіх жінок з чудовим святом Міжнародним жіночим днем! Головний сомнолог України бажає українським жінкам мирного неба, яскравого сонця та виконання всіх мрій.

Вітання з Міжнародним днем сну!

Опубліковано 13 березня 2015 року. Коментарі.

Президент Української асоціації медицини сну Погорецький Юрій Несторович вітає всіх українців з Міжнародним днем сну! Головний сомнолог України бажає здорового, повноцінного сну та приємних сновидінь.

Вітання з Міжнародним жіночим днем!

Опубліковано 6 березня 2015 року. Коментарі.

Президент Української асоціації медицини сну Погорецький Юрій Несторович вітає всіх жінок з чудовим святом Міжнародним жіночим днем 8 березня! Головний сомнолог України бажає українським жінкам добра, тепла та кохання.

Вітання з Новим 2015 роком!

Опубліковано 26 грудня 2014 року. Коментарі.

Президент Української асоціації медицини сну Погорецький Юрій Несторович вітає всіх українців з наступаючим Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! Головний сомнолог України бажає здорового та повноцінного сну, здоровья та терпіння.

Лекції президента УАМС Ю.Н.Погорецького у Львові

Опубліковано 27 жовтня 2014 року. Коментарі.

Українська Асоціація Медицини Сну запрошує Вас відвідати лекції:
04.11.2014 о 12:00 відбудеться лекція Погорецького Юрія Несторовича: «Скритність та підступність хропіння та синдрому обструктивного апное сну в ендокринологічній практиці».
05.11.2014 з 10:30 відбудуться лекції Погорецького Юрія Несторовича: «Невідкладні стани в кардіології» та «Скритність та підступність хропіння та синдрому обструктивного апное сну в терапевтичній практиці».

Затвержено графік проведення освітніх школ

Опубліковано 22 вересня 2014 року. Коментарі.

Запрошуємо Вас прийняти участь у освітніх школах міждисциплінарної сомнології з питань сомнології, кардіології, анестезіології та пульмонології з міжнародною участю провідних фахівців Німеччини, Австрії, Америки.
У зв’зку з обмеженою кількістю учасників, просимо Вас заздалегідь підтвердити свою присутність на майстер-класі. Реєстрація учасників проводиться за тел.: +38 (044) 537-36-86 / + 38 (050) 380-23-28